fbpx

Čisté Slovensko?

Čisté Slovensko?

Nacisti svojho času „vyčistili“ Nemecko od neárijských a chorých, pre spoločnosť nepohodlných ľudí. Kotlebovci na svojich najskrytejších stretnutiach, v najužšom kruhu zasvätených tiež plánujú, že keď budú mať dostatok moci, tak Slovensko vyčistia. Ako sa dá Slovensko alebo akýkoľvek štát vyčistiť? Jedine násilím. Jedine krviprelievaním.

To vážne chceme? Myslíte si, že nejaký štát od nás prijme 400 000 Rómov, 330 000 Maďarov a ďalších 100 000 ťažko postihnutých ľudí? Ak tu bude fašistická (v skutočnosti nacionálno- socialistická) ideológia vládnuť, tak jej predstavitelia skutočne nevedia vo vláde nič iné, iba ubližovať. Však sú to iba „nabúchaní“ chlapci z posilovní. Žiadni odborníci na ekonomiku, bezpečnosť či školstvo. Nám ostatným, ktorých je oveľa viac, budú iba ukazovať hrubú silu. Ale nakoniec tú silu obrátia aj proti svojim vlastným. Lebo revolúcia je totalita a totalita vždy požiera svoje deti. Kotlebovci to už ukázali, keď vládli bystrickej župe. Počuli ste od Kotlebu niekde v televíznej debate nejaké zmysluplné riešenia pre ekonomický rozvoj Slovenska? Ja som zatiaľ počul iba pokrytecké hlášky o odstránení korupcie. Ale prečo ju Kotleba neodstránil v Banskej Bystrici? A ako sa mu potom dá veriť, že ju odstráni na celom Slovensku? To sú také isté sľuby ako Mečiarovo Švajčiarsko, alebo Ficov sociálny štát. K ako-tak spravodlivému štátu, ktorý dáva každému rovnaké šance je jediná cesta. Nevoliť populistov a ľudí, ktorí už ukázali, ako to nevedia. Veď v blízkosti Kotlebu sa ešte neukázal ani jediný ekonóm. Ako chce riadiť hospodárstvo Slovenska? Iba tak ako Fico, rozdávať z rozpočtu, kým je z čoho a po nich potopa. Ale naozaj chceme čakať, až nebude na dôchodky ako v Rusku v 1998?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.